Dorastenci odohrali majstrovský zápas v Malženiciach

OFK Dynamo Malženice - OK Častkovce 3:6 (2:2)

Góly: 27´ Mihál, 29´ Kvasnica, 59´ Krajči, 63´ Wijnands, 77´ Janík, 80´ Herák

Zostava OK Častkovce: Panák - Ďuriš, Hutta"C", Žákovič, Mizerák - Kvasnica, Krajči, Wijnands, Vatrt, Mihál - Janík

Náhradníci: Moravčík, Herák

Komentár trénera Ďuriša: "Vstup do zápasu sme mali hrozný, darovali sme súperovi vedenie 2:0 a robili strašne zlé rozhodnutia... Od 20. minúty sme začali rozmýšlať a hrať náš futbal, do polčasu sme dorovnali skóre. V druhom polčase s vetrom na ťažkom teréne sme jasne dominovali, strelili pekné góly a urobili krásen akcie. Najviac si cením mentálne nastavenie chalanov, že pri výsledku 2:0 sme verili a makali do konca. Spokojný som aj po fyzickej stránke pretože tempo sa nám podarilo stupňovať a s výbornou rozohrávkou zo zápasu cez Krajčiho sme boli mimoriadne  nebezpeční. Gratulujem Maťovi Janíkovi k 40 gólu sezóny za náš klub. Za výkon veľká pochvala Huttovi a Wijnands.  "

Mladší dorast U17

OFK Dynamo Malženice - OK Častkovce 7:0 (3:0)

Zostava OK Častkovce: Konárik - Hudec P."C", Sedláček, Hladký, Harmady - Staňo, Hudec S., Janega, Šimek, Haško - Zemko

Náhradníci: Gúčik

Komentár trénera Ďuriša: "Proti fyzickému súperovi sme celý zápas ťahali za kratší koniec a výsledok odzrkadľuje priebeh zápasu. Ďalej musíme tvrdo trénovať."