OK Častkovce - FC Slovan Galanta 4:2 (2:1)

Góly: 8´ 54´ Valo, 20´ Sládek, 87´ Majkút

Zostava OK Častkovce: Kišac - Šebek, Valo, Lichner, Lopušan - Halás"C", Žákech, Sládek - MaJkút, Vavruš, Kusý

Náhradníci: Hodál, Martišiak, Tuka, Frťala, Lichner, Hrnko, Hutta, Mišura

Zostava FC Slovan Galanta: Amrich - Baša, Horník"C", Mečiar, Cehula - Vass, Mikeš, Takács, Davalos, Mego - Horák

Náhradníci: Iheme, Rajt, Suarez, Ferreira, Nyári

Hodnotenie trénera Hornáčka: "Pekné počasie, slušná divácka kulisa, dobre pripravený trávnik a k tomu kvalitný súper, ktorý na jar ešte neprehral. Prial som si dobrý zápas z našej strany, naplnilo sa. Prvýkrát v jarnej časti sme boli konečne koncentrovaní v oboch polčasoch. Do zápasu sme vstúpili aktívne a to nám vydržalo po celý zápas, nevidel som zlý výkon. Súper prišiel vo výbornej forme, možno s cieľom atakovať priebežné prvé miesto, ale opäť sa potvrdilo, že súťaž je neskutočne vyrovnaná. Päť zo šiestich gólov padlo po štandardných situáciach, povedali by ste, že to rozhodlo, nie nebolo celkom tomu tak, bola za tým nátlaková predfinálna fáza z obidvoch strán, ktorú sme však my zvládli lepšie."

Hodnotenie Jozefa Halása: "Som nesmierne rád, že po zápase v Dubnici, na ktorý sme chceli všetci rýchlo zabudnúť sme predviedli asi najlepší výkon na jar. Galanta na jar ešte neprehrala, má obrovskú kvalitu,  je to mladé mužstvo doplnené o pár skúsených futbalistov a vedeli sme, že nás čaká ťažký zápas. Po našom vedení sme skoro okamžite inkasovali a opäť som rád, že nás to nezlomilo a hrali sme naďalej svoju hru, čo prinieslo ovocie v podobe polčasového vedenia 2:1. Na začiatku druhého polčasu sme odskočili na gól ale v zápätí súper opäť znížil na podobu jedného gólu. V závere ešte pridal poistku Majkút a tri dôležité body zostali doma."