partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Zo Serede si odvážame bod

15.4.2024

ŠKF Sereď - OK Častkovce 2:2 (2:2)

Góly: 8´ Vantruba, 26´ Remeň - 41´61´ Vavruš

Zostava ŠKF Sereď: Znamenák - Janso, Stareček, Remeň"C" , Šmatlák - Vantruba, Mpofu, Buchel, Pénczeš, Assuncao - Budinský

Náhradníci: Javor, Ščasný, Khaletskyi, Popluhár, Yakubu

Zostava OK Častkovce: Hodál - Šebek, Valo, Mizerák"C", Lopušan - Žákech, Martišiak, Sládek - Majkút, Vavruš, Kusý

Náhradníci: Lichner, Tuka, Hrnko, Frťala, Kišac

Hodnotenie asistenta trénera Mišuru: "Odohrali sme náročný zápas na pôde ŠKF Sereď, kde sme mali zlý vstup do zápasu, nereagovali sme ideálne na súperovu útočnú fázu a robilo nám problém zachytávať hráčov v krajných vertikálach odkiaľ nám hrozili dobrými centrovanými loptami do nášho pokutového územia, kde sme v úvode inkasovali a následne po chybe a nedôraze v bránení po rohovom kope išli domáci do dvojgólového vedenia. V závere prvého polčasu sa nám podarilo po dlhej lopte za obranu znížiť na rozdiel jedného gólu. Do druhého polčasu sme reagovali zmenou rozostavenia a boli sme nebezpečnejší smerom dopredu, čo viedlo k vyrovnaniu druhým gólom Vavruša. V závere sme mali dobré príležitosti na strhnutie výsledku na našu stranu, ale šance sa nám nepodarilo premeniť a tak si odnášame bod. Zápas si určite krátko rozoberieme a ideme sa chystať na domáci zápas proti Beluši, na ktorý Vás srdečne pozývame."

Hodnotenie Rastislava Hodála: "Som rád za svoj premiérový štart v Častkovskom drese, keď sme po nevydarenom začiatku zápasu dokázali sa opäť výsledkovo dotiahnuť a vybojovať bod."