partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Žiaci v poslednom zápase sezóny deklasovali súpera

22.6.2022

Starší žiaci U15

OK Častkovce - MTJ Nitrianske Pravno 11:2 (6:1)

Góly: Janík 3, Buday 3, Vatrt, Helbych, Vrábel, Zemko, Kuchta

Zostava OK Častkovce: Kuník - Vrábel, Jordán, Augustín, Čaňo - Moravčík, Janík, Vatrt - Buday, Kuchta, Helbych

Náhradníci: Harmady, Jambor, Gúčik, Zemko

Komentár trénera Rechtoríka: "Posledný domáci zápas a aj celej sezóny sme zvládli na výbornú. Chceli sme vyhrať minimálne o 9 gólov, aby sme si potvrdili 3.miesto v tabuľke, čo sa nám aj podarilo. Zápas hodnotím kladne, chalani si to užili ako sa patrí. Chcel by som poďakovať hlavne chlapcom ročník 2007, ktorí prechádzajú do kategórie U17 a za žiakov nastúpili poslednýkrát. Samozrejme ďakujem všetkým za sezónu, ktorá bola v konečnom dôsledku vážne dobrá. Som rád, že partiu sa nám podarí udržať pokope aj do novej sezóny, pretože títo chlapci sú kvalitní a minimálne aj pre mňa výnimoční. Takže ešte raz veľké ĎAKUJEM a už teraz sa teším na novú sezónu."

Mladší žiaci U13

OK Častkovce - MTJ Nitrianske Pravno 9:1 (7:0)

Góly: Hajtún 3, Podhorský 2, Toráč 2, Pomajbová, Richtárik

Zostava OK Častkovce: Vladovič, Šimek"C", Toráč, Richtárik, Paller, Lichner, Fašianok, Gogola, Opatovský , Tinka, Augustín, Moravec, Marek, Podhorský, Hajtún, Pomajbová, Cingelová

Komentár asistenta trénera Moravca: "V poslednom zápase sezóny sme predviedli výborný futbal hlavne 1.polčas, v ktorom sme súpera do ničoho nepustili. Na celom mužstve bolo vidieť radosť z futbalu a po zápase aj spokojnosť s konečným 2. miestom v súťaži. Dievčatám a chlapcom patrí veľké poďakovanie za celú sezónu. Pre niektorých chlapcov to bol aj posledný zápas v kategórii U13, želáme im nech sa im darí aspoň tak ako doteraz."