partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Starší dorostenci s výhrou, mladší s prehrou proti Nové Mestu nad Váhom

12.9.2023

Starší dorast U19

OK Častkovce - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:0 (1:0)

Góly: 13´ Mizerák, 46´ Hutta

Zostava OK Častkovce: Grumblák - Žákovič, Bukva, Ďuriš A., Kvasnica - Wijnands, Ďuriš M., Mihál, Mizerák, Majerník - Hutta"C"

Náhradníci: Herák, Podhorský

Komentár trénera Ďuriša: "Chlapci boli veľmi dobre pripravený na zápas najmä v hlavách, čo je veľmi dôležité. V prvom polčase sme si vytvárali šance, ale trestuhodne sme ich zahadzovali, dali sme krásny gól Mizerákom, ale výsledok polčasu mal byť iný. V druhom polčase sme hneď zvýšili skóre a výbornou hrou nepustili súpera späť do zápasu. Chalanov musím. veľmi pochváliť, pretože to bol konečne vyspelý výkon. Nebol jeden slabý výkon a špeciálna pochvala patrí Grumblákovi, Žákovičovi a Majerníkovi."

Mladší dorast U17

OK Častkovce - AFC Nové Mesto nad Váhom 0:3 (1:5)

Góly: 77´ Škuta

Zostava OK Častkovce: Kuník - Hudec S., Haško, Zemko, Švančárek - Sedláček, Hudec P."C", Vatrt, Harmady, Jurica - Škutka

Náhradníci: Moravčík, Gúčik

Komentár trénera Ďuriša: "V zápase sme absolútne zhoreli v organizácii hry defenzívy aj ofenzívy a tým sme dovolili vyniknúť súperovi. Bohužiaľ, veľa zmien v zostave sa prejavilo na našej hre a nefungovalo nám nič. Musíme zdvihnúť hlavy a tvrdo trénovať a rozmýšlať, čo sa učíme."