partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Starší a mladší žiaci víťazne proti Novákom

17.5.2022

Starší žiaci U15

OK Častkovce - FK Iskra Nováky 3:1 (3:0)

Góly: Janík 2, Augustín

Zostava OK Častkovce: Jordán - Vrábel, Hajtún, Augustín, Čaňo - Moravčík, Vatrt"C", Janík - Buday, Zemko, Helbych

Náhradníci: Harmady, Jambor, Gúčik, Kuchta, Kuník

Komentár trénera Rechtoríka: "Zápas proti súperovi z druhej priečky sme zvládli po všetkých stránkach. Na súpera sme sa pripravili zodpovedne a všetky veci, ktoré som chalanom povedal pred zápasom splnili do bodky. Hrali sme kolmo na súperovú bránu, v strede sme hrali jednoducho a zvládali sme aj rozohrávku v obrane. Naše góly padli po štandardných situáciach. Ostatné naše pekné ekcie končili väčšinou na konštrukcií brány alebo v rukách dobre chytajúceho brankára hostí. Súper síce mal svoju kvalitu a hral dobrý futbal, no osobne si myslím, že víťazstvo je zaslúžene. Chalani sú skvelí a musím ich iba chváliť a poďakovať im za výkon."

Mladší žiaci U13

OK Častkovce -  FK Iskra Nováky 3:2 (2:0)

Góly: Podhorský, Opatovský, Toráč

Zostava OK Častkovce: Vladovič, Šimek, Toráč, Richtárik, Paller, Lichner, Fašianok, Gogola, Opatovský "C", Tinka, Augustín, Moravec, Marek, Podhorský, Hajtún, Pomajbová, Cingelová

Komentár trénera Antálka: "Zápas hodnotím veľmi pozitívne. Porazili sme kvalitného súpera, ktorý je tabuľkovo pred nami. Výkon celého mužstva bol bojovný a všetci zamakali. Ku koncu nás súper zatlačil, ale tlaku sme odolali. Trošku ma mrzí vyhrotenie situácie zo strany súpera. Takéto veci by sa nemalli stávať a moja reakcia tiež nebola najlepšiea, za čo som sa chlapcom ospravedlnil."