FK Junior Kanianka - OK Častkovce 2:4 (2:2)

Góly: Buday 2, Zemko, Vatrt

Zostava OK Častkovce: Kuník - Vrábel, Augustín, Moravčík, Čaňo - Harmady, Vatrt, Janík - Buday, Kuchta, Helbych

Náhradníci: Jambor, Gúčik, Zemko, Jordán

Komentár trénera Rechtoríka: "Tento zápas nebol vôbec jednoduchý aj keď podľa tabuľky by to každý očakával. Náš súper hrá inak doma ako vonku a to sa potvrdilo v tomto zápase. Celkovo sa ťažko hrá so súpermi, s ktorými hráme do plnej obrany. V prvom polčase sme dostali dva smolné góly a dvakrát sme museli mazať súperov náskok. V druhom polčase sme už súpera k ničomu nepustili o čom svedčí aj to, že prvý odkop od našej brány sme kopali až v 65. minúte. Niektorí hráči nepodali adekvátne výkony, ale čo ma teší boli naši krajní ofenzívni hráči. V globále som rád, že kvalita sa ukázala na našej strane a zápas sme zaslúžene vyhrali."

Mladší žiaci U13

FK Junior Kanianka - OK Častkovce 1:5 (1:3)

Góly: Opatovský 2, Marek, Toráč, Richtárik

Zostava OK Častkovce: Vladovič, Šimek, Toráč"C", Richtárik, Paller, Lichner, Fašianok, Gogola, Opatovský, Tinka, Augustín, Moravec, Marek

Komentár trénera Antálka: "V zápase na pôde poslednej Kanianky sme nastúpili s cieľom vyhrať. Súper nás zaskočil rýchlym gólom, ale odvtedy bola hra pod našou kontrolou a po pekných akciách sme skóre otočili a vyhrali jednoznačne 5:1."