partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Starší a mladší dorastenci zvíťazili v Hlohovci

17.9.2023

Starší dorast U19

FC Slovan Hlohovec - OK Častkovce 2:3 (1:2)

Góly: 10' Ďuriš M., 17' Wijnands, 83' Mihál

Zostava OK Častkovce: Grumblák - Žákovič, Bukva, Ďuriš A., Kvasnica - Wijnands, Ďuriš M., Mihál, Ďurčo, Herák - Hutta"C"

Komentár trénera Ďuriša: "Od začiatku zápasu sme kontrolovali hru, strelili 2 krásne góly. Súper z prvej návštevy strelil kontaktný gól. Chalani znervózneli, prestali správne zatvárať priestory a nefungovali nám ofenzívni hráči v prechode do útoku. V polčase sme si to vysvetlili, pridali ďalší gól a v zápase zaslúžene vyhrali. Nie som spokojný s niektorými výkonmi, chalani musia aj bežecky dotrénovať. DNA nášho klubu je postavené na dominancii na lopte, zručnostiach, bežeckom výkone v organizovanom futbale z tejto cesty nezídeme. Chválim Alexa Ďuriša a Dara Wijnands za výborné individuálne výkony."

Mladší dorast U17

FC Slovan Hlohovec - OK Častkovce 1:3 (0:3)

Góly: 25' Mizerák, 31' Moravčík, 36' Janík

Zostava OK Častkovce: Lackovič - Hudec S., Haško, Švančárek, Sedláček - Hudec P."C", Harmady, Gúčik Moravčík, Janík - Mizerák

Náhradníci: Kuník

Komentár trénera Ďuriša: "Chalani predviedli najlepší polčas, čo som pri nich. Fungovala nám top organizácia hry v defenzíve aj v ofenzíve. Toto je tá cesta, ktorú sa spolu učíme. Chalani podali nadpriemerné výkony."