partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Stanovisko k aktuálnej situácií

25.3.2020

Vážení rodičia, 

keďže tréningový proces mládeže OK Častkovce je oficiálne pozastavený k 10.03.2020 a dátum opätovného spustenia je zatiaľ neznámy, chceme Vás informovať o niekoľkých dôležitých informáciach k súčasnej situácií:

  • Členské príspevky, ktoré hradíte: mesiac marec 2020 sa bude uhrádzať v plnej výške stanovenej sumy za Vaše dieťa. Keďže v súčasnej dobe nevieme či bude tréningový proces obnovený v mesiaci apríl 2020, zostáva v platnosti plná platba aj za tento mesiac. V prípade, že tréningový proces nebude obnovený ani v tomto mesiaci, Vami zaplatené peniaze sa presunú do ďalšieho mesiaca (máj 2020), poprípade ak máte zaplatené viacmesačne, peniaze budú presunuté do novej sezóny 2020/2021.
  • SFZ ako hlavný riadiaci orgán všetkých súťaží oficiálne informoval, že všetky súťaže zastupuje až do 30.4.2020 - to ale ešte neznamená, že sa nebude dať trénovať celý mesiac apríl. O všetkom Vás budeme včas informovať cez webovú stránku www.okcastkovce.sk alebo cez náš facebook.
  • Vzhľadom k súčasnej situácií budeme na našej FB stránke pripravovať tréningové cvičenia pre Vaše deti na individuálne tréningy až do skončenia mimoriadnej situácie. Prosíme, dbajte na to, aby deti dodržiavali všeobecne platné a zavedené pravidlá o karanténe - je to v záujme nás všetkých. Dôležité, aby sa nezdržiavali vo väčších skupinách a nechodili do areálu OK Častkovce, ktorý je uzatvorený až do odvolania.
  • V mene celého klubu Vás chceme poprosiť všetkých o trpezlivosť a disciplínu pri tejto situácií. Ako všetci vidíme, šport je momentálne na nižších priečkach priorít spoločnosti, čo je pochopiteľné, no napriek tomu sa aj týmto spôsobom chceme o dievčatá a chlapcov zaujímať a starať, pretože futbal sa začne samozrejme opäť hrať.

V prípade nevyhnutných otázok nás pokojne kontaktujte.

Tím OK Častkovce