partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Krakovany  - OK Častkovce    4:3(2:1)

Gól: Burza, Novotný, Štepanovic

Zostava OK Častkovce: Grumblák - Lichner, Vrba, Fabián, Helbych - Bulava, Burza, Novotný, Ondrejka - Dirnbach, Surovček

Náhradníci: Štepanovic, Kratochvíl, Lukáč

Komentár trénera Rojka: "Do zápasu sme vstúpili aktívne, súperovi nedali žiadny priestor na výstavbu a hru sme mali pod kontrolou. Bolo k videniu množstvo krásnych akcií, i keď niektoré postrádali technickú vyspelosť. V druhom polčase sa začala prejavovať kondičná indispozícia, keď súper prestriedal viacerých hráčov. Približne od 65. minúty sme ťahali za kratší koniec a súperovi sa podarilo obrátiť zápas na svoju stranu. Išlo o prvý zápas, absolvovali sme zatiaľ len tri tréningové jednotky. Musíme zapracovať na zdokonalovaní dynamickej techniky a prehlbovaní taktickej pripravenosti. Chcem vyzdvihnúť nasadenie a prístup chlapcov, siahli si na dno síl. Verím, že herný prejav i výsledok nás budú motivovať k budúcemu progresu a prístupu tréningového procesu. Súper z 2. ligy mal určitú kvalitu a prípravné stretnutie splnilo účel. "

Mladší dorast U17

Krakovany  - OK Častkovce    4:3(2:3)

Góly: ˇČapoš, Moravec, Herák

Zostava OK Častkovce: Zámečník - Polčan, Madara, Halaňuk - Bakoš, Mihál, Herák, Čapoš - Hutta, Torák

Náhradníci: Zavada

Komentár trénera Udvorku: "Prvý prípravný zápas po prvom týždni prípravy sme začali s odhodlaním vyhrať, čomu zodpovedalo aj nasadenie všetkých hráčov. V prvom polčase sme boli vo všetkých činnostiach lepší aj keď vedenia sa ujal súper. Druhý polčas za stavu 2:3 pre nás sme začali strácať sily a dali súperovi priestor a čas, čo sa nám vypomstilo a súper zápas otočil. Zápas sme nevyhrali, ale chlapcov musím pochváliť za predvedený výkon. "