partner ok castkovcepartner ok castkovcepartner ok castkovce

Dorastenci priviezli body z Lehoty pod Vtáčnikom

5.9.2023

Starší dorast U19

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom - OK Častkovce 1:1 (0:0)

Gól: 77´ Mihál

Zostava OK Častkovce: Grumblák - Podhorský, Žákovič"C", Bukva, Ďuriš A. - Kvasnica, Wijnands, Ďuriš M., Mihál, Mizerák - Majerník

Komentár trénera Ďuriša: "V prvom polčase sme výborne pretáčali ťažisko hry, boli trpezliví a vytvorili sme si 4 gólové príležitosti. V druhom polčase sme si nepostrážili priestor za chrbátom a inkasovali sme. Cením si našu trpezlivosť, pokračovali sme v našom futbale a po peknej akcii sme vyrovnali. Vypracovali sme si ďalšie tutovky, ale v zakončení sme zlyhali. Som spokojný s výkonmi, hrou, ale nie s efektivitou v zakončení. Musíme sa viacej venovať zakončeniu. Výborné výkony podali Mihál, Bukva a Kvasnica."

Mladší dorast U17

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom - OK Častkovce 1:2 (1:1)

Góly: 4´ Zemko, 43´ Švančárek

Zostava OK Častkovce: Kuník - Hudec S., Haško, Zemko, Švančárek"C" - Janík, Sedláček, Hudec P., Janega, Vatrt - Harmady

Náhradníci: Moravčík, Gúčik

Komentár trénera Ďuriša: "Mali sme výborných 20 minút a ujali sme sa vedenia. Potom sme prestali robiť správnu ponukovú činnosť a stratili sme kombináciu hry a zaslúžene inkasovali. V prestávke sme si povedali chyby, hneď sme sa ujali vedenia po štandartke a umnou hrou doviezli zápas do víťazstva. Máme veľký priestor na zlepšenie a verím, že zranení hráči čoskoro naskočia do procesu a zvýšia konkurenciu v tíme. Chlapci napredujú a to je najpodstatnejšie."